Jak wyliczyć swoją liczbę numerologiczną z daty urodzenia?

Zastanawiasz się jak obliczyć numerologię z daty urodzenia? W tym artykule dowiesz się jak w prosty sposób krok po kroku obliczyć numerologiczną liczbę z daty urodzenia.

Numerologia – znaczenie liczb w życiu

Liczby są obecne w naszym życiu nieustannie. Stanowią podstawę naszego otoczenia, kształtują nasz rytm codzienności oraz oznaczają istotne momenty w życiu. Niektóre liczby są obdarzane symbolicznym znaczeniem.

Poznanie własnej liczby numerologicznej pozwala na zgłębienie charakteru oraz zrozumienie relacji, jakie tworzymy. Numerologia umożliwia odkrycie naszych mocnych i słabych stron. Horoskop numerologiczny pozwala również prognozować przyszłość.

Jak obliczyć swoją liczbę osobistą – krok po kroku?

Wyliczenie liczby numerologicznej jest prostsze, niż się wydaje. Nie wymaga zaangażowania astrologa, a jedynie znajomości daty urodzenia.

Zacznij od dodania do siebie cyfr które występują w dacie urodzenia. Na przykład osoba urodzona 12.06.1993: 1+2+6+1+9+9+3 = 31.

W kolejnym kroku, dodaj do siebie cyfry z powstałego wyniku: 3+1=4. W ten sposób otrzymasz Twoją liczbę numerologiczną. W tym przypadku jest to 4.

Liczby mistrzowskie

Pamiętaj, że istnieją liczby mistrzowskie: 11, 22, 33, 44, 55, 66. Jeśli suma cyfr z daty urodzenia przynosi taki wynik, nie jest już konieczne dokonywanie dalszych obliczeń.

Liczby mistrzowskie odgrywają szczególną rolę w numerologii. Osoby posiadające takie liczby są uważane za wyjątkowe, posiadające specjalne cechy i zdolności.

Odczytaj znaczenie

Jaka jest osobowość i predyspozycje związane z liczbami numerologicznymi? Dowiedz się, jakie cechy charakteryzują osoby z poszczególną liczbą numerologiczną. Przejdź do odpowiedniej podstrony: