Godzina 18:18

Lustrzana godzina 18:18 znaczenie

Lustrzana godzina 18:18 jest powszechnie znana osobom, które wierzą w swoją duchową lub religijną ścieżkę. Jest to najlepszy czas do wykonywania praktyki duchowej, takiej jak medytacja. 1818 to kod czasu znaleziony w wielu starych religiach i kulturach. Godzinę 18:18 utożsamia się z wymiarami boskimi i duchowymi. Jest także nadawcą i odbiorcą sygnałów między wymiarami.

A może pierwszy raz widzisz tę godzinę i zastanawiasz się, czym jest godzina lustrzana i jakie ma znaczenie?

Lustrzana godzina 18:18 znaczenie

Lustrzana godzina 18:18 przypomina że najwyższy czas odpuścić
Lustrzana godzina 18:18 przypomina że najwyższy czas odpuścić

Lustrzana godzina 18:18 wiąże się z odpuszczeniem negatywnych rzeczy w naszym życiu, a także pożegnaniem z ludźmi lub ideami. To moment akceptacji i przyjęcia „nowego” – w tym przypadku pełnego przyjęcia duchowej części siebie.

To moment, by pożegnać się z kimś lub czymś. Godzina 18:18 jest powiązana z procesem żałoby. Żałoba ma związek ze smutną sytuacją, taką jak śmierć bliskiej osoby. Może być jednak również rozumiana jako „odpuszczanie” pewnych myśli, emocji oraz sposobu postępowania.

Żałoba, to trudny czas. Faza żałoby jest jednak nieunikniona i do pewnego stopnia korzystna. Musimy przez nią przejść, aby następnie z niej wyjść. Jest niezbędna do odpuszczania tego co „umarło” i zrobienia przestrzeni na nowe.

Godzina lustrzana 18:18 to symbol wielkiej zmiany, czasu, w którym będziesz musiał odpuścić lub pożegnać się z czym lub kimś. Jest to także czasu, w którym będziesz mógł zrobić krok naprzód i zacząć od nowa.

Lustrzana godzina 1818 symbolika

Poświęcenie

Istnieje pewna symbolika związana z poświęceniem czegoś o godzinie 18:18. Te ofiary mogą dotyczyć rzeczy, których już nie potrzebujemy, lub części nas samych – naszej osobowości, których już nie chcemy. To czas aby przyjąć i powitać to, czego naprawdę chcemy i pragniemy.

Koniec i początek

Godzina 18:18 to zarazem koniec i początek. Godzina lustrzana 1818 odzwierciedla rzeczy, które są za nami, pokazuje nam nasze przeszłe „ja”. To czas, gdy musimy pożegnać się z naszą przeszłością i zrobić miejsce na nowe.

Odpuszczanie

18:18 to godzina odpuszczenia zarówno rzeczy, które chcesz puścić, jak i ludzi, którzy już nie należą do twojego życia.

Praca wewnętrzna

To czas, który wzywa nas do wewnętrznej pracy, autoanalizy, poszukiwania duszy i inwentaryzacji naszego życia. Godzina 18 18 to lustro, w którym możesz spojrzeć na siebie i zobaczyć, czego już nie chcesz. Możesz także zobaczyć rzeczy, których pragniesz.

Witaj w nocy

18:18 to dzień, w którym zaczyna się noc, więc wtedy też witamy ciemność w naszym życiu. To zaproszenie do przyjęcia nieznanego i zwrócenia się do wewnątrz.

Czas zgasić światło i spojrzeć w lustro, które jest naszą podświadomością, w którym możemy zadać pytania i znaleźć odpowiedzi. Godzina 18:18 to pożegnanie z rzeczami i ludźmi, którzy już nie należą do twojego życia.

Lustrzana godzina 18:18 to najlepszy czas na medytację
Lustrzana godzina 18:18 to najlepszy czas na medytację

Porzucanie naszego ego

To jedna z najważniejszych rzeczy, które musimy zrobić o 18:18, chodzi o pozbycie się naszego ego.

Dostrojenie do swojej podświadomości i Wyższego Ja

To czas, kiedy możesz nawiązać kontakt ze swoim wyższym ja i znaleźć w sobie odpowiedzi. Możesz także zadać pytania, których nie można zadać w ciągu dnia.

Czas odkryć

Lustrzana godzina 18:18 to czas odkryć, zwłaszcza odkryć w nas samych. To wtedy możemy rozpoznać zarówno negatywne, jak i pozytywne części siebie, aby przekształcić je w coś lepszego. Musimy odkryć ukryte rzeczy, myśli, które nas powstrzymują, wszelkie obawy, które mamy itp.

To czas, kiedy musimy wejść do środka i słuchać tego, co nasza podświadomość próbuje nam powiedzieć. Chodzi o słuchanie wewnętrznego głosu lub wizualizację tego, czego naprawdę chcesz w życiu.

Urzeczywistnianie manifestacji

To czas, kiedy możesz wyrazić swoje pragnienia i zamanifestować, czego naprawdę chcesz w życiu. Właśnie o tej godzinie jesteśmy bardziej dostrojeni do naszych wibracji.

Lustrzana godzina 18:18 znaczenie w numerologii

Suma 18:18 wynosi 36. Po rozdzieleniu liczba zamienia się w 3+6=9. Numer 9 jest powiązany z zakończeniami i nowymi początkami. Dlatego jest często uznawana jako okno czasu w osobistych medytacjach, w których ludzie szukają odpowiedzi.

Liczba 9 oznacza poświęcenie lub rezygnację z ważnych rzeczy dla większego dobra. Jak widać, symbolika tej lustrzanej godziny jest bardzo bogata i intensywna.

Jeśli szukasz odpowiedzi na swoją obecną sytuację, lustrzana godzina 18:18 może być na to właściwym czasem. Uważa się, że dostraja cię do uniwersalnej energii lub przynajmniej pomaga ci lepiej się z nią dostroić.

O tej godzinie możesz poczuć, jak świat zwalnia i cieszyć się chwilą ciszy, aby dalsza kontemplacja była łatwiejsza.

Możesz intonować określone mantry, medytować lub po prostu uwolnić swój umysł od wszelkich zakłóceń, aby być w zgodzie ze sobą.

Lustrzana godzina 18:18 co zrobić, gdy ją widzisz?

Zatrzymaj się na chwilę

Kiedy na zegarze zobaczysz tę godzinę lustrzaną, zatrzymaj się i rozejrzyj. Spróbuj głęboko oddychać i zwróć uwagę na otoczenie. Zastanów się, ile czasu minęło od ostatniego razu, kiedy w trakcie robienia czegoś ważnego zatrzymałeś się chwilę.

Zwracaj uwagę na to, co teraz robisz

Jak się czujesz? Robisz teraz coś ważnego? Czy jest ktoś w pobliżu, kto może potrzebować Twojej pomocy lub innego rodzaju wsparcia? Może nadszedł czas, aby im pomóc lub przynajmniej dać im znać, że Ci na nich zależy.

Horoskop roczny

Zobacz co Wszechświat ma dla Ciebie w tym roku

Ciesz się chwilą w pełni

Mimo że to bardzo krótki czas, upewnij się, że cieszysz się tą chwilą tak bardzo, jak to możliwe. Weź głęboki oddech i pomódl się za siebie lub za kogokolwiek, kto może potrzebować Twojej pomocy.

Mówi się, że ta godzina lustrzana może działać jako portal do innego wymiaru, w którym spełniają się marzenia i życzenia.

Jest to godzina, w której granice między światem fizycznym a naszą podświadomością mogą się zacierać lub przynajmniej możesz łatwiej uzyskać dostęp do swojej podświadomości.

Pomyśl życzenie

Zanim chwila minie, pomyśl życzenie. Zapisz je na kartce lub powtórz w myślach. Godzina 18:18 może być odpowiednim momentem na spełnienie życzeń, ale pamiętaj, że nie zawsze wychodzi tak, jak byśmy tego chcieli.

Jeśli na przykład myślisz o ślubie, wszechświat może zaaranżować to za ciebie, a mimo to nadal będziesz mieć wrażenie, że czegoś ci brakuje.

Spełnienie życzeń wymaga czasu, ale mogą się urzeczywistnić w sposób, który sprawi, że będziesz szczęśliwszy, niż myślałeś, że to możliwe.

Wnioski

Ludzie zwracają się do lustrzanej godziny 18:18 w celu praktyk duchowych, takich jak medytacja. To rzeczywiście czas głębokiej introspekcji i refleksji, ale także czas nowych początków.

Tak jak w przyrodzie, gdzie wszystko obumiera, by zrobić miejsce dla nowych roślin i kwiatów, tak i my musimy porzucić niechciane myśli i nawyki oraz zadbać o swój wewnętrzny świat.

Możemy również wysłać pożegnania lub życzenia powodzenia tym, którym życzymy szczęścia w ich przyszłych przedsięwzięciach.

Redakcja lustrzanegodziny.pl poleca

Jak przeprogramować swój mózg

Joe Dispenza

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5/5

od: 71,42

Więcej polecanych książek