Godzina 12:12

W numerologii 12/12 oferuje energię potrzebną do przekształcenia kluczowych relacji. Dlatego z tej perspektywy widzenie wzoru liczbowego 1212 jest przesłaniem dla ciebie, że jesteś gotowy, aby ulepszyć znaczące połączenia w swoim życiu. Pamiętaj, że osoby, którymi chcesz się otaczać, wpływają na sposób, w jaki myślisz, działasz i czujesz.

Z tego powodu, gdy widzisz 12:12, jest to przypomnienie o budowaniu więzi z ludźmi, którzy mają wyższy poziom energetyczny niż ty, abyś mógł otaczać się tymi, którzy mogą wpłynąć na twoją przyszłość i pomóc ci wypełnić misję twojego życia.

A może pierwszy raz zobaczyłeś na swoim zegarze tę godzinę i zastanawiasz się, czym jest godzina lustrzana i jakie ma znaczenie?

Przebywaj z ludźmi, którzy Cię inspirują, motywują i zachęcają do marzeń.

Zobaczenie godziny 12:12 oznacza wyjście ze strefy komfortu i rozpoczęcie nowego życia. Zaczynasz dążyć do czegoś innego, ponieważ czujesz, że nie jesteś w miejscu, w którym chcesz być w swojej podróży. Masz to uczucie, ponieważ twoja dusza zawsze wie, co jest dla ciebie najlepsze w danym momencie i nakłania cię do podjęcia działań zgodnych z twoimi najwyższymi prawdami o sobie. Z tego powodu twoje przesłanie anioła dotyczy posiadania wiary i odwagi, aby zrobić krok w nieznane wody, a gdy twoja ścieżka się rozwinie, odkryjesz, że to, co jest ci objawione, jest o wiele większe niż cokolwiek, co kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Ufaj, że jesteś bezpieczny.

To powiedziawszy, zobaczenie tej magicznej liczby może przynieść Ci inne ukryte wiadomości, które musisz rozszyfrować – i chcemy się z tobą teraz podzielić. Jako przewodnik, oto 3 ważne duchowe znaczenia i powody, dla których widzisz 12:12 lub 1212.

Wzmocnij siłę tego przekazu stosując pozytywne afirmacje.

Komentarze

Dodaj komentarz